Manufacturers

ZESTAW GOPRO 16w1 NA ROWER MOTOR View larger

16in1 GoPro set for bicycle and motorbike

gp02 85 78 04 92

New product

This product is no longer in stock

Cena: 170,00 zł tax incl.

More info

 

ZESTAW AKCESORIÓW GoPro NA ROWER I MOTOR
UCHWYT ROWEROWY
PRZEGUB PROSTY
PRZEGUB WYDŁUŻONY
3 ŚRUBY MONTAŻOWE DLUGIE
1 ŚRUBA MONTAZOWA KRÓTKA
SZELKI 3 PUNKTOWE GOPRO
RAMIE FACEWIEV
PODPORA NA SZYBKOZŁĄCZKĘ PROFILOWANA 
PRZYLEPIEC PROSTOKĄTNY 3M
SZYBKOZŁĄCZKA ZATRZASKOWA
UNIWERSALNY PASEK Z KLAMRAMI GOPRO
WYGIĘTA PODPORA DO PASKA
MOCOWANIE OBROTOWE NA KASK 360 STOPNI
PRZYLEPIEC DO MONTAŻU MOCOWANIA OBROTOWEGO 3M
polska gwarancja 12 miesięcy

UCHWYT ROWEROWY NA RURKI

To świetnej jakości uchwyt pozwalający na stabilny montaż kamer GoPro na wszelkich rurkach: rowerowych, aluminiowych, kierownicach. Pasuje do każdej rurki nie szerszej niż 22mm. Wysokość rurki nie może być mniejsza od 13mm. Nie ma limitu co do maksymalnej wysokości (długość nóżek to 5cm) - daje to możliwość montażu kamery na nietypowych, podłużnych przedmiotach.W zestawie znajduje się dodatkowe ramię 3D zwiększające zasięg kamery. 

SZELKI 3 PUNKTOWE GOPRO

Jest to bardzo wysokiej jakości odpowiednik szelek na klatkę piersiową firmy GoPro. Szelki umożliwiają montaż kamery GoPro na naszej klatce piersiowej. Mogą je stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni, osoby o drobnej sylwetce, jak i Ci dobrze zbudowani. Wszystko to dzięki szerokiej skali regulacji i wysokiej elastyczności pasków mocujących. Nasze szelki pozwalają na filmowanie kamerą bez użycia rąk. Specyficzne mocowanie na klatce, nadaje filmom dynamiki, a osoby je oglądające mają wrażenie uczestnictwa w środku akcji. Szelki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz elastycznej gumy, co gwarantuje ich bardzo wysoką jakość i ergonomię. 


 

RAMIE FACEVIEW

Prezentujemy uchwyt na kask/głowę pozwalający na stabilny montaż kamer GoPro. Ramię ma dedykowane mocowanie typu GoPro, gwarantujemy stabilność i bezpieczeństwo. Nasz wysięgnik pozwala oddalić kamerę od głowy w zakresie 20cm. Ramię można regulować w zakresie 180 stopni. W zestawie przylepiec 3M.

UNIWERSALNY PASEK Z KLAMRAMI GOPRO

Pasek uniwersalny z klamrami pozwala na zamontowanie kamer GoPro wszędzie tam, gdzie inne mocowania się nie sprawdziły. Pasek wykonany jest z wytrzymałego materiału. Dzięki zastosowaniu klamer oba boczne paski mają regulowaną długość - daje to pełną możliwość ustawienia.  MOCOWANIE OBROTOWE NA KASK 360 STOPNI

Uchwyt jest szczególnie przydatny w sportach ekstremalnych, gdzie stosujemy np. ramię typu faceview. Uchwyt posiada wbudowany przycisk blokady położenia. W związku z tym możemy ustawić kamerę w dowolnym położeniu i zablokować daną pozycję bez obaw, że w trakcie użytkowania kamera będzie się samoczynnie przesuwać. Uchwyt pozwala na bardzo szybkie, pewne i stabilne mocowanie kamer sportowych firmy GoPro. Uchwyt jest bardzo dobrze wyprofilowanY, co gwarantuje jego stabilne połączenie z kamerą oraz zapewnia szeroki zakres regulacji położenia kamery.
 

 

 

Delivery

Delivery methods Name Time of delivery Price
Paczkomat INPOST Paczkomat INPOST 48-72h 11,99 zł
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Sklep E-TRADE w Warszawie Free!
DPD - kurier DPD - kurier 1-2dni 16,00 zł
DPD -kurier pobranie DPD -kurier pobranie 1-2 dni 21,00 zł
Kurier - przelew. DARMOWA WYSYŁKA OD 2000ZŁ Kurier - przelew. DARMOWA WYSYŁKA OD 2000ZŁ Kurier przelew 15,99 zł
Kurier - pobranie Kurier - pobranie Kurier za pobraniem 19,99 zł

30 other products in the same category: