Manufacturers

PHOTO LIGHT FOLDING TABLE 60x130cm

STEX60X130

New product

This product is no longer in stock

Cena: 299,00 zł tax incl.

More info

PROFESJONALNY SKŁADANY
STÓŁ BEZCIENIOWY 60x130 cmIdealny wybór dla małego studia fotograficznego! Stół bezcieniowy daje nam możliwość uzyskania wysokiej jakości zdjęć reklamowych, produktowych i katalogowych.

Stół bezcieniowy pozwala  na uzyskanie jednolitego, najczęściej białego tła. Składa się z  ramy, na której zamocowana jest półprzezroczysta mleczna powierzchnia wykonana z pleksi. Aby spełniał swoją role powinien być doświetlony od spodu lampą o tej samej temperaturze barwowej co główne lampy. Moc lampy dobieramy tak aby jego powierzchnia była na pograniczu prześwietlenia lub lekko prześwietlona. Podświetlenie stołu regulowane jest poprzez ustawienie odpowiedniej mocy lampy jak i ustawienie lampy względem stołu.
Stół bezcieniowy daje możliwość fotografowania wszystkiego co się na nim zmieści i nie jest zbyt ciężkie. Daje nam dużo większe możliwości formowania światła, poprzez wszelkiego rodzaju czasze, softboxy, zastawki. Wszystko zależy od efektu jaki chcemy otrzymać. Stół bezcieniowy usuwa cienie, daje większe możliwości kreatywnego modelowania światłem głównym.

Nasz stół jest idealny do częstego składania i rozkładania - czności te zajmują jedynie kilka sekund. Dodatkowo po słożeniu stół zajmuje niewiele miejsca i może byc z latwościa przechowywany.


grubość plexi: 2mm
lekka aluminiowa konstrukcja, wytrzymały stelaż
szybkie i proste składanie
rozmiar plexi 60x130cm
niewielkie rozmiary po zlożeniu -
20 x 75 cm ----
stalowy stelaż
plexi
6x klips
pokrowiec
instrukcja
pudełko
polska gwarancja 12 miesięcy

Accessories z photo light folding table 60x130cm

Delivery

Delivery methods Name Time of delivery Price
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Sklep E-TRADE w Warszawie Free!
Kurier - przelew. DARMOWA WYSYŁKA OD 2000ZŁ Kurier - przelew. DARMOWA WYSYŁKA OD 2000ZŁ Kurier przelew 15,99 zł
Kurier - pobranie Kurier - pobranie Kurier za pobraniem 19,99 zł

29 other products in the same category: