Producenci

O NAS 

Firma E-trade już od 2002 roku oferuje wysokiej jakości akcesoria fotograficzne, oprzyrządowanie video, akcesoria studyjne oraz elektronikę użytkową. Od początku istnienia firmy na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych klientów. Dlatego robimy wszystko, by produkty i poziom obsługi sprostał Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.


Jako importer z 15 letnim doświadczeniem gwarantujemy wysoką jakość produktów wybierając tylko sprawdzonych dostawców o ugruntowanej pozycji na rynku. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową. W naszej ofercie znajdują się produkty takie jak: softboxy, blendy, tła fotograficzne, akumulatory do aparatów, lampy pierścieniowe, oświetlenie, namioty i stoły bezcieniowe i wyposażenie studia fotograficznego.


Zapraszamy Państwa do naszego sklepu stacjonarnego – chętnie doradzimy przy zakupie oferowanych przez nas produktów, zaproponujemy optymalne rozwiązanie przy zagadnieniach takich jak kompletowanie zestawu oświetleniowego czy całego studia foto. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących zakupów detalicznych lub hurtowych zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.


SKLEP STACJONARNY W WARSZAWIE

E-TRADE
ul. Targowa 66, pawilon 5 (w Pasażu Wileńskim)
03-734 Warszawa


tel. +48 22 618 40 91
tel. +48 22 266 09 31

email: fotoenergia@e-trade.com.pl

Godziny pracy:

  • pon. -pt.
  • sob.
  • 0900 - 1800
  • 1000 - 1400

Zobacz na mapie google gdzie znajduje się nasz sklep: kliknij TUTAJ