Producenci

O NAS 

Firma E-trade już od 2002 roku oferuje wysokiej jakości akcesoria fotograficzne, oprzyrządowanie video, akcesoria studyjne oraz elektronikę użytkową. Od początku istnienia firmy na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych klientów. Dlatego robimy wszystko, by produkty i poziom obsługi sprostał Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.


Jako importer z 19 letnim doświadczeniem gwarantujemy wysoką jakość produktów wybierając tylko sprawdzonych dostawców o ugruntowanej pozycji na rynku. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową. W naszej ofercie znajdują się produkty takie jak: softboxy, blendy, tła fotograficzne, akumulatory do aparatów, lampy pierścieniowe, oświetlenie, namioty i stoły bezcieniowe i wyposażenie studia fotograficznego.


Odbiór osobisty kupionych w naszym sklepie internetowym produktów możliwy jest w naszym punkcie odbioru w Warszawie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących zakupów detalicznych lub hurtowych, parametrów produktów czy samego procesu zakupów zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.


PUNKT ODBIORU ZAMÓWIEŃ

E-TRADE
ul. 11 Listopada 50 lok. usł. 35
03-445 Warszawa


tel. +48 606 590 860

email: fotoenergia@e-trade.com.pl

Godziny pracy infolinii i punktu odbioru zamówień:

  • pon. -pt.
  • 0800 - 1600

Zobacz na mapie google gdzie możesz odebrać zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym: kliknij TUTAJ