Producenci

Akcesoria video DSLR

Akcesoria Video DSLR - wykorzystaj możliwości swojego aparatu

Akcesoria do vDSLR czyli dedykowane do lustrzanki, która poza robieniem zdjęć umożliwia także nagrywanie filmów video to przede wszystkim oświetlenie i stabilizatory. Odpowiednie źródło światła może być kluczowym czynnikiem, który sprawi, że nagrany film będzie dobrej jakości i możliw...

Akcesoria Video DSLR - wykorzystaj możliwości swojego aparatu

Akcesoria do vDSLR czyli dedykowane do lustrzanki, która poza robieniem zdjęć umożliwia także nagrywanie filmów video to przede wszystkim oświetlenie i stabilizatory. Odpowiednie źródło światła może być kluczowym czynnikiem, który sprawi, że nagrany film będzie dobrej jakości i możliwości aparatu zostaną odpowiednio wykorzystane. Aktualnie najpopularniejszym rozwiązaniem są lampy LED mocowane na sankach aparatu. Wiele z nich ma możliwość regulacji zarówno mocy jak i temperatury barwowej, tak by odpowiednio dopasować parametry do panujących w miejscu nagrywania warunków. Ponadto wraz z nimi są filtry efektowe, które w pewnym stopniu pomagają także modyfikować barwę światła. Niemal równie istotne jak dobre oświetlenie jest także stabilizowanie obrazu. Ręka operatora może drżeć, podczas długiego nagrywania męczyć się co może utrudniać skuteczne operowanie aparatem. Pomocne przy tym są stabilizatory takie jak klatki typu cage rig czy profesjonalne rigi do kamer, które odciążają rękę i przenoszą część ciężaru na odpowiednio zaprojektowane podpórki trzymane na ramieniu lub pasie. Bardzo praktyczne akcesoria video DSLR zapobiegające drganiu obrazu podczas nagrywania w ruchu to stabilizatory typu flycam, które dzięki specjalnym obciążnikom maksymalnie niwelują efekt drgania podczas poruszania się.

Dodatkowe akcesoria DSLR 

Poza oświetleniem i stabilizatorami występuje cała gama akcesoriów vDSLR takich jak dodatkowe uchwyty do lamp czy mikrofonów oraz wizjery ułatwiające kontrolę kadru. Ciekawym produktem dedykowanym do vDSLR są slidery czy wózki typu dolly umożliwiają wykonywanie profesjonalnych ujęć, gdzie obraz płynnie przesuwa się bez zakłóceń w postaci drgań wynikających z drgania ręki czy przemieszczania się operatora. Ze względu na coraz niższe ceny, aparaty z funkcją nagrywania mocno zyskują na popularności i dla wielu użytkowników, którzy planują nagrywać wyłącznie krótkie ujęcia są doskonałą alternatywą dla zwykłej kamery. Zapraszamy do obejrzenia produktów zarówno w sklepie internetowym lub osobiście w naszym sklepie stacjonarnym zlokalizowanym w Warszawie. Chętnie doradzimy przy zakupie akcesoriów video DSLR i pomożemy w doborze odpowiednich produktów tak by sprostały Państwa wymaganiom.

Więcej

Akcesoria video DSLR Jest 40 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 40 elementów