Producenci

Głowice i szybkozłączki 

Dobra głowica fotograficzna jest często bardziej istotna niż sam statyw czy monopod. Możliwość płynnego operowania oraz zablokowania nastawu ma kluczowe znaczenie zwłaszcza przy cięższym sprzęcie. Jeśli głowica będzie nawet nieznacznie się poruszać – na przykład opadać pod ciężarem aparatu z obiektywem to niemożliwe będzie wykonanie fotografii przy długim czasie naświetlania, i w modelach bez stabilizacji obrazu zdjęcia nawet przy nieznacznym poruszeniu głowicy będą poruszone. W naszym sklepie znaleźć można zarówno profesjonalne głowice olejowe jak i nieco mniej złożone modele kulowe czy specjalne szybkozłączki do statywów.

Jak wybrać głowicę fotograficzną lub szybkozłączki do statywu?

Bardzo ważne jest aby wybierając głowicę do aparatów lub szybkozłączkę wybrać model, który odpowiadał będzie naszym potrzebom. Jeśli posiadamy aparat z funkcją nagrywania i planujemy zarówno kręcić filmy i fotografować to najlepszym rozwiązaniem będzie głowica olejowa. Istnieją także rozwiązania idealne do fotografii takie jak głowica 3D, która umożliwia blokowanie przesuwu w każdej z trzech płaszczyzn.

Zastanów się, czy głowice do aparatów są ci potrzebne!

Jeśli jednak statyw służy nam wyłącznie do robienia zdjęć rodzinnych to bardziej praktycznym i przystępnym cenowo rozwiązaniem będzie zwykła szybkozłączką, która umożliwi prosty demontaż aparatu z trójnogu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta naszego sklepu internetowego lub stacjonarnego. Posiadamy bogaty wybór modeli aby zarówno profesjonaliści jak i hobbyści mogli znaleźć akcesoria, które będą dla nich satysfakcjonujące. 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 23 elementów