Producenci

Parasolki fotograficzne

Parasolka fotograficzna to po softboxie jedno z najbardziej popularnych i podstawowych sprzętów jakie znaleźć można na wyposażeniu niemal każdego studia fotograficznego. W ofercie sklepów z akcesoriami fotograficznymi i studyjnymi znaleźć można całą gamę modeli różniących się nie tylko rozmiarem, ale także kolorami płaszczyzn czy głębokością sam...

Parasolka fotograficzna to po softboxie jedno z najbardziej popularnych i podstawowych sprzętów jakie znaleźć można na wyposażeniu niemal każdego studia fotograficznego. W ofercie sklepów z akcesoriami fotograficznymi i studyjnymi znaleźć można całą gamę modeli różniących się nie tylko rozmiarem, ale także kolorami płaszczyzn czy głębokością samego parasola. Najpowszechniej wykorzystywane głównie ze względu na uniwersalność i niewielki rozmiar, dzięki któremu zmieszczą są niemal w każdym pomieszczeniu. W zależności od rodzaju materiału wyróżnić można parasolkę dyfuzyjną, która podobnie jak softbox ma za zadanie rozpraszać i zmiękczać światło. Powszechnie wykorzystywane są także modele parasolek odbijających. W zależności od tego czy powierzchnia ma kolor srebrny czy złoty to w wyniku odbicia można uzyskać chłodniejszą lub cieplejszą barwę, która może zdecydowanie odmienić charakter wykonywanej fotografii.

Parasolki fotograficzne dostępne w ofercie E-trade

Sklep e-trade.com.pl oferuje także modele, w których występuje dodatkowa warstwa dyfuzyjna od spodniej strony, przez co uzyskiwany na zdjęciach efekt przy wykorzystywaniu takiej parasolki jest jeszcze bardziej zbliżony do softboxu. Staramy się stale poszerzać ofertę o nowe modele i rozmiary, tak by osoby poszukujące wyposażenia studia miały jak największy wybór i możliwość znalezienia produktu, który pozwoli spełnić cele i oczekiwania związane z fotografią. Od 2002 roku doradzamy naszym klientom, dlatego w razie wątpliwości co do parametrów technicznych lub ogólnych pytań związanych z naszymi produktami zapraszamy do kontaktu telefonicznego, emailowego lub odwiedzenia sklepu stacjonarnego w Warszawie.

Więcej

Parasolki fotograficzne Jest 16 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów