Zakupy w sklepie stacjonarnym możliwe są po wczesniejszym zamówieniu na stronie i opłaceniu towaru.

Zamówienia złożone do 14:00 w dni robocze realizujemy tego samego dnia.

Firma pracuje w godzinach 8:00-17:00 (Pon. -Pią.)

Producenci

Oświetlenie błyskowe 

Światło błyskowe jest bardziej wymagające od światła ciągłego, ale pozwala na znacznie większą elastyczność w zakresie fotografowanych obiektów. Sprawdzi się zarówno przy fotografii produktowej, przy sesjach studyjnych oraz przy plenerowych ujęciach. Zdecydowaną zaletą jest możliwość fotografowania przy zdecydowanie niższych czasach otwarcia migawki, dzięki czemu nie musimy montować aparatu na statywie.

Oświetlenie błyskowe - bo liczy się finalny efekt!

To co początkowo odstrasza od stosowania oświetlenia błyskowego jest jego nieprzewidywalność, dopiero po wykonaniu zdjęcia widzimy finalny efekt osiągnięty przy zadanych parametrach aparatu i błysku. Wybór odpowiedniej lampy to przede wszystkim decyzja czy chcemy pracować z lampą studyjną czy lampą reporterską. Jeśli planujemy pracować i fotografować wyłącznie w pomieszczeniu to zdecydowanie bardziej polecanym rozwiązaniem będzie pierwszy wspomniany rodzaj lampy. Zdecydowanie szybciej ładują się po zrealizowanym błysku i dzięki zasilaniu z gniazdka nie będzie konieczności martwienia się o odpowiednią liczbę akumulatorów do zasilania, co miałby miejsce podczas stosowania lampy reporterskiej. Lampy studyjne są także lepiej przystosowane do używania z akcesoriami studyjnymi takimi jak softbox czy beauty dish zarówno dzięki mocowaniom typu bowens czy elinchrom jak i samej budowie palnika. Jeśli jednak planujemy fotografować głównie w plenerze wtedy zdecydowanie bardziej sprawdzą się lampy reporterskie, których niewątpliwymi atutami są niewielkie rozmiary ułatwiające transport w niemal każdej torbie i uniezależnienie od konieczności podłączenia do prądu

Światło błyskowe - zalety i wady

Zdecydowanym minusem światła błyskowego jest brak możliwości wykorzystania posiadanych lamp do nagrywania video - warto wziąć to pod uwagę podczas kompletowania sprzętu.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 18 elementów