Producenci

Systemy zawieszania tła

System zawieszania tła - usprawnij swoją pracę

System zawieszania tła lub teł to praktyczne rozwiązanie, które pomoże zorganizować i usprawnić pracę w studiu fotograficznym. Nasz sklep oferuje wiele zróżnicowanych modeli. Najpowszechniej stosowane są zestawy składające się z dwóch statywów studyjnych oraz poprzecznej belki o regulowanej długości...

System zawieszania tła - usprawnij swoją pracę

System zawieszania tła lub teł to praktyczne rozwiązanie, które pomoże zorganizować i usprawnić pracę w studiu fotograficznym. Nasz sklep oferuje wiele zróżnicowanych modeli. Najpowszechniej stosowane są zestawy składające się z dwóch statywów studyjnych oraz poprzecznej belki o regulowanej długości. Dzięki temu nie stanowi problemu zmiana szerokości tulei jeśli dysponujemy różnymi rozmiarami teł. Równie popularne są łańcuszkowe zestawy do teł, które pozwalają oszczędzić dużo miejsca w pomieszczeniu. Montowane do ściany, sufitu a nawet na statywach pozwalają organizować pracę fotografa z 1,2 a nawet 4 tła jednocześnie bez potrzeby ich demontowania. Rozwiązanie takie znacząco przyspiesza pracę jeśli w trakcie sesji zdjęciowej planowane jest wykorzystywanie różnych kolorów lub rodzajów teł.

Rodzaje zestawów do zawieszania teł fotograficznych

Najwygodniejszy i najbardziej zaawansowany jest zestaw do zawieszania teł fotograficznych elektryczny. Dzięki specjalnemu pilotowi możemy zdalnie regulować proces zwijania lub rozwijania rolki z nawiniętym tłem. W zależności od modelu istnieje możliwość montażu od 3 do 6 teł, gdzie każda rolka ma swój własny mechanizm napędowy. Istnieje także cała gama mniej zaawansowanych rozwiązań jak chociażby specjalne stojaki w kształcie litery T. Wykorzystywanie zestawów do teł poza przyspieszeniem pracy ma wiele innych zalet. Belki z tłami często mają niemal 3 metry i samodzielnie jest je trudno zwinąć tak by nie pozaginać krawędzi na co szczególnie narażone są tła kartonowe. Wykorzystując zestaw łańcuszkowy czy elektryczny zdecydowanie prościej jest równomiernie nawinąć dzięki czemu rolka może służyć przez dłuższy czas. W razie wątpliwości co do wyboru odpowiedniego zestawu do własnej pracowni czy atelier zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

Więcej

Systemy zawieszania tła Jest 32 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 32 elementów