Katalog

Producenci

Tła fotograficzne

Tła fotograficzne to niezbędny element wyposażenia każdego studia. W naszej ofercie znajdziesz amerykańskie tła fotograficzne kartonowe o szerokości 270 cm oraz 136 cm i tła fizelinowe o szerokości 1,6 m. Szeroka gama dostępnych materiałów pozwala wybrać odpowiednie tło polipropylenowe lub kartonowe w zależności od potrzeb zarówno profesjonalneg...

Tła fotograficzne to niezbędny element wyposażenia każdego studia. W naszej ofercie znajdziesz amerykańskie tła fotograficzne kartonowe o szerokości 270 cm oraz 136 cm i tła fizelinowe o szerokości 1,6 m. Szeroka gama dostępnych materiałów pozwala wybrać odpowiednie tło polipropylenowe lub kartonowe w zależności od potrzeb zarówno profesjonalnego studia jak i domowej pracowni.

Tło fotograficzne kartonowe czy fizelinowe - które wybrać?

Tła fotograficzne kartonowe rekomendowane są przede wszystkim do stosowania przy fotografii portretowej, gdy bardzo istotna jest jednorodność, która nie odwróci uwagi od twarzy modela. W przypadku, gdy zdjęcia poddawane będą zaawansowanym obróbkom i wiemy, że tło nie będzie odgrywało tak istotnej roli warto zastanowić się nad wyborem tła fizelinowego. Jest ono często stosowane przy fotografii produktowej, gdy w postprodukcji fotografowany obiekt zostaje poddany gruntownej obróbce, a celem stosowania tła była późniejsza łatwa obróbka w programie graficznym. Niewątpliwą zaletą teł polipropylenowych jest przede wszystkim zdecydowanie niższa cena niż teł kartonowych. W naszym sklepie oferujemy bogaty wybór kolorów: białe, czarne szare oraz wiele innych np. zielone, które są powszechnie stosowane przy produkcjach video i technice chroma key. Jako tło przy fotografii produktowej mogą być także wykorzystywane akrylowe błyszczące podkładki typu HIP, ułatwiające uzyskanie efektu lustrzanego odbicia. Aby wykonać zdjęcia potrzebny jest także odpowiedni zestaw do zawieszania teł fotograficznych. W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór produktów: zestawy łańcuszkowe, elektryczne systemy mogące pomieścić nawet 6 teł lub specjalnie przygotowane stojaki składające się ze statywów i poprzecznej belki. Polecamy także profesjonalne statywy studyjne oraz sprzęt bezcieniowy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego, emailowego lub do obejrzenia produktów w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie.

Tła fotograficzne kupuj online lub w sklepie stacjonarnym w Warszawie!

Więcej

Tła fotograficzne Jest 54 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 54 elementów