Producenci

Pierścienie odwrotnego mocowania

Pierścień odwrotnego mocowania zamiast obiektywu do makrofotografii

Pierścienie odwrotnego mocowania to podobnie jak pierścienie pośrednie ciekawa alternatywa dla drogich obiektywów do makrofotografii. Niewielkim kosztem możliwe jest uzyskanie dobrych jakościowo zdjęć makro wykorzystując posiadany obiektyw lub obiektywy. Konstrukcja pierścienia ...

Pierścień odwrotnego mocowania zamiast obiektywu do makrofotografii

Pierścienie odwrotnego mocowania to podobnie jak pierścienie pośrednie ciekawa alternatywa dla drogich obiektywów do makrofotografii. Niewielkim kosztem możliwe jest uzyskanie dobrych jakościowo zdjęć makro wykorzystując posiadany obiektyw lub obiektywy. Konstrukcja pierścienia z podwójnym gwintem męskim umożliwia montaż drugiego obiektywu za pomocą gwintu filtrowego do obiektywu już zamontowanego w korpusie. Dzięki temu znacząco zwiększa się skala odwzorowania przez co w zdecydowanie większym zbliżeniu można fotografować drobne obiekty. Wymaga to jednak dobór odpowiedniego modelu, który zgodny będzie z dwiema średnicami obiektywów.

Odwrotne mocowanie obiektywu

Innym rozwiązaniem niż łączenie dwóch obiektywów jest montaż pierścienia bezpośrednio w korpusie aparatu i wykorzystanie wyłącznie jednego obiektywu. Należy wówczas wybrać model odpowiedni do body posiadanego aparatu. W naszym sklepie znajdziesz pierścień odwrotnego mocowania do najpopularniejszych marek aparatów takich jak Canon czy Nikon. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego z akcesoriami fotograficznymi lub odwiedzenia nas osobiście w punkcie stacjonarnym w Warszawie.

Więcej

Pierścienie odwrotnego mocowania Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów