Producenci

Uchwyty i mocowania

Uchwyty i mocowania fotograficzne to najczęściej niewidoczne na pierwszy rzut oka akcesoria, które bywają niezwykle pomocne w pracy fotografa. Od lat staramy się stale poszerzać asortyment, aby proponowane produkty pomagały fotografom w pracy w studiu. Szeroka gama klipsów studyjnych, które mogą być wykorzystane do przytrzymania tła, zamocowania...

Uchwyty i mocowania fotograficzne to najczęściej niewidoczne na pierwszy rzut oka akcesoria, które bywają niezwykle pomocne w pracy fotografa. Od lat staramy się stale poszerzać asortyment, aby proponowane produkty pomagały fotografom w pracy w studiu. Szeroka gama klipsów studyjnych, które mogą być wykorzystane do przytrzymania tła, zamocowania blendy czy nawet przy odpowiednim ustawieniu do montażu lampy błyskowej pozwala uprościć pracę z studiu.

Praktyczne uchwyty fotograficzne

Częsta potrzeba zamocowania akcesoriów w specyficzny sposób aby wykonać perfekcyjne zdjęcie wymusza stosowanie klipsów, które są często najwygodniejszym sposobem aby osiągnąć zamierzony cel. Sufitowe i ścienne uchwyty ze standardowym gwintem ¼ cala lub głowicą 16 mm dają dostępną wcześniej tylko przy użyciu drogiego pantografu możliwość montażu lamp lub akcesoriów na suficie naszego studia. Także wiele drobnych adapterów gwintowych, które umożliwią zmianę średnicy gwintowej na pożądaną mogą być niezwykle pomocne w codziennej pracy fotografa. Specjalne stojaki, na których zamocować można aż 3 blendy, mogą być nieocenionym pomocnikiem podczas sesji, szczególnie gdy nie mamy osoby, która mogłaby operować blendą aby odpowiednio doświetlić fotografowaną osobę. Nasz sklep oferuje także bogaty wybór praktycznych głowic do statywów lub sliderów, dzięki którym zamocujemy aparat lub inne dodatkowe akcesoria. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą naszą ofertą mocowań, adapterów i akcesoriów montażowych przeznaczonych dla fotografów.

Więcej

Uchwyty i mocowania Jest 42 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 42 elementów