Producenci

Adaptery i redukcje

Redukcje i adaptery do aparatów to grupa produktów, wśród których znajdziemy wiele praktycznych produktów, które mogą pomóc zaoszczędzić pieniądze ułatwiając korzystanie z posiadanych akcesoriów fotograficznych. Najpopularniejsze z tej kategorii są redukcje filtrowe, które umożliwiają zmianę średnicy gwintu filtrowego. Dzięki temu mając kilka ob...

Redukcje i adaptery do aparatów to grupa produktów, wśród których znajdziemy wiele praktycznych produktów, które mogą pomóc zaoszczędzić pieniądze ułatwiając korzystanie z posiadanych akcesoriów fotograficznych. Najpopularniejsze z tej kategorii są redukcje filtrowe, które umożliwiają zmianę średnicy gwintu filtrowego. Dzięki temu mając kilka obiektywów nie musimy wyposażać się w osobny komplet filtrów dla każdego z obiektywów.

Adaptery do aparatów fotograficznych

Dzięki adapterowi z łatwością zastosujemy filtr, który w normalny sposób nie mógłby zostać zamontowany na obiektywie o danej średnicy. Popularne są także adaptery M42, które do umożliwiają montaż do aparatów znanych i popularnych marek takich jak Canon czy Nikon obiektywów z gwintem M42 marek takich jak na przykład Zeiss, Zenit czy Ptaktica. W ofercie posiadamy także adaptery i redukcje, które umożliwiają montaż akcesoriów z gwintem T2 czyli między innymi niektórych lunet czy teleskopów. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także bogaty wybór redukcji i przejściówek gwintowych, które mogą okazać się szczególnie przydatne podczas stosowania akcesoriów takich jak statywy czy slidery gdy potrzebna będzie zmiana standardowych gwintów ¼’’ lub 3/8’’. W razie wątpliwości co do parametrów konkretnego adaptera lub redukcji zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży – odpowiemy na wszelkie techniczne pytania i doradzimy pasujący do posiadanych filtrów lub obiektywów produkt. Istnieje także możliwość sprawdzenia produktów osobiście w naszym sklepie w Warszawie.

Więcej

Adaptery i redukcje Jest 37 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 37 elementów