Katalog

Szerokość tła

Producenci

Tła kartonowe do zdjęć 

Tło kartonowe jest najczęściej wykorzystywanym rodzajem tła w profesjonalnych studiach fotograficznych. Ten rodzaj tła posiada wiele zalet, dzięki którym jest to zazwyczaj pierwszy wybór profesjonalnych fotografów. Przy odpowiedniej gramaturze papieru tło ma jednorodną strukturę i barwę. Dzięki temu na fotografiach uwaga odbiorcy może skupić się na osobie a tło pozostaje niewidoczne, nie trzeba też wprowadzać dodatkowej obróbki aby zniwelować przebarwienia. Odpowiednie użytkowanie i przechowywanie sprawia, że tło może wystarczyć na bardzo długo. Sklep e-trade.com.pl oferuje szeroką gamę ponad 35 kolorów teł marki Classic Bacgrounds.

Popularne wymiary kartonowych teł fotograficznych

Najpopularniejszym rozmiarem jest rolka o szerokości 2,7 m i długości 11m, jednak w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów przygotowaliśmy także węższe i krótsze modele aby mogli dobrać odpowiedni model do własnego studia foto. Standardowa rolka ma aż 11 metrów długości ponieważ papier to materiał o dość niskiej wytrzymałości.

Tła kartonowe do zdjęć w naszej ofercie

W przypadku zabrudzenia butami lub uszkodzenia mechanicznego należy nieestetyczny odcinek odciąć i w ten sposób eksploatować tło aż do skończenia całego nawoju. Od wielu lat z powodzeniem sprzedajemy naszym klientom fotograficzne tła kartonowe białe, czarne i kolorowe zarówno w sklepie internetowym jak i na allegro i wiemy, że produkty marki Classic Bacgrounds zadowolą nawet najbardziej wymagających fotografów. Aby korzyści i komfort użytkowania były najwyższe, zapraszamy także do sprawdzenia oferty profesjonalnych zestawów do zawieszania teł.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów