Producenci

Oprawki E27

Oprawki studyjne na gwint E27 to najpopularniejsze rozwiązane służące do montażu żarówek fotograficznych. Specjalne mocowanie ułatwiające montaż na statywie studyjnym sprawia, że oprawki bez problemu zamocować można na głowicy 16 mm powszechnie stosowanej w fotografii studyjnej. Większość modeli oprawek wyposażonych jest także w specjalny uchwyt...

Oprawki studyjne na gwint E27 to najpopularniejsze rozwiązane służące do montażu żarówek fotograficznych. Specjalne mocowanie ułatwiające montaż na statywie studyjnym sprawia, że oprawki bez problemu zamocować można na głowicy 16 mm powszechnie stosowanej w fotografii studyjnej. Większość modeli oprawek wyposażonych jest także w specjalny uchwyt umożliwiający swobodne zamocowanie parasolki studyjnej.

Oprawki do żarówek E27 z wyłącznikiem

W zależności od zapotrzebowania poza najbardziej powszechnym modelem pozwalającym na użycie tylko jednej żarówki fotograficznej z gwintem E27 istnieją modele, które pozwalają na użycie dwóch lub nawet trzech żarówek. Wówczas najczęściej oprawki do żarówek mają osobny wyłącznik, przez co w zależności od zapotrzebowania możemy stopniowo włączać lub wyłączać wybrane lampy, aby dostosować moc strumienia świetlnego do panujących warunków. Istnieją także modele, w których występuje specjalny uchwyt na lampę błyskową (reporterską). W razie potrzeby użycia więcej niż 3 żarówek, w ofercie sklepu e-trade.com.pl dostępny jest także rozdzielacz, który z jednego standardowego gwintu E27 rozdziela się na 4 wyjściowe gwinty E27. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy utworzyć wydajne i mocne źródło światła w studiu fotograficznym.

Polecamy ponadto akcesoria do statywów fotograficznych, dostępne w naszej ofercie!

Więcej

Oprawki E27 Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 26,60 zł W magazynie

  oprawka podwójna na dwie lampy błyskowe lub żarówki światła stałego, umożliwia montaż parasolki fotograficznej, gwint E27, regulowany kąt odchylenia w zakresie 0 - 180 stopni, wygodne włączniki - dla każdej głowicy (żarówki) osobny, uniwersalny uchwyt umożliwia zamocowanie w pionie i poziomie, możliwy montaż na statywie oświetleniowym 12 - 16 mm.

  26,60 zł
  W magazynie
 • 16,45 zł W magazynie

  oprawka pojedyczna na jedną lampę błyskową lub żarówkę światła stałego, umożliwia montaż parasolki fotograficznej, gwint E27, regulowany kąt odchylenia w zakresie 0 - 180 stopni, długi przewód ok. 1,7 m, wygodny włącznik bezpośrednio na głowicy oprawki, uniwersalny uchwyt umożliwia zamocowanie w pionie i poziomie, możliwy montaż na statywie oświetleniowym...

  16,45 zł
  W magazynie
 • 30,99 zł W magazynie

  oprawka potrójna na trzy lampy błyskowe lub żarówki światła stałego, umożliwia montaż parasolki fotograficznej, gwint E27, regulowany kąt odchylenia w zakresie 0 - 180 stopni, wygodny włącznik osobny dla każej głowicy (żarówki), uniwersalny uchwyt umożliwia zamocowanie w pionie i poziomie, możliwy montaż na statywie oświetleniowym 12-16 mm.

  30,99 zł
  W magazynie
 • 25,99 zł W magazynie

  Oprawka pojedyncza => poczwórna. Gwinty E27, wyłącznik na przewodzie.

  25,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów