Producenci

Zestawy oświetlenia błyskowego

Zestawy światła błyskowego to specjalnie przygotowane komplety produktów na które składa się źródło światła oraz dodatkowe akcesoria, które pozwolą uzyskiwać ciekawe efekty na fotografiach. Do najczęściej stosowanych akcesoriów należą softboxy i parasolki. Możliwość zmiękczenia światła i wygładzenia cieni lub delikatna modyfikacja barwy dzięki z...

Zestawy światła błyskowego to specjalnie przygotowane komplety produktów na które składa się źródło światła oraz dodatkowe akcesoria, które pozwolą uzyskiwać ciekawe efekty na fotografiach. Do najczęściej stosowanych akcesoriów należą softboxy i parasolki. Możliwość zmiękczenia światła i wygładzenia cieni lub delikatna modyfikacja barwy dzięki złotemu lub srebrnemu płaszczowi parasola to nieocenione efekty, które wykorzystywane są w codziennej pracy przez wielu fotografów. Równie popularnym ale także wymagającym pewnej wprawy modyfikatorem stosowanym wraz z lampami studyjnymi jest beauty dish. Powszechny zwłaszcza w fotografiach beauty daje ciekawy efekt ostrzejszego światła.

Zestawy oświetleniowe do studia

Na wyposażeniu swojego studia warto jest mieć przynajmniej kilka zestawów lamp studyjnych błyskowych, aby móc uzyskiwać efekty takie jak doświetlanie tła czy przy pomocy snoota specjalne oświetlenie fryzury podczas zdjęć typu fasion i beauty. Szukając odpowiedniej lampy, warto zwrócić uwagę aby była kompatybilna z akcesoriami jakie już posiadamy lub gdy dopiero zaczynamy wyposażać studio aby móc łatwo znaleźć kolejne akcesoria. Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest wtedy lampa z mocowaniem typu Bowens. Na rynku dostępnych jest wiele akcesoriów z tego typu mocowaniem oraz przejściówek i adapterów, które pomogą wykorzystać sprzęt z innym systemem montażowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zestawów oświetlenia błyskowego do studia.

Więcej

Zestawy oświetlenia błyskowego Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów