Producenci

Wyposażenie studia

Na wyposażenie studia fotograficznego składa się wiele akcesoriów, których odpowiedni dobór może być nie lada wyzwaniem. Sklep fotograficzny E-Trade, przy wyborze wyposażenia studyjnego zapewni Ci fachową pomoc, a wszystkie produkty będziesz mógł sprawdzić i przetestować w naszym sklepie w Warszawie. Oferujemy profesjonalne produkty takie jak st...

Na wyposażenie studia fotograficznego składa się wiele akcesoriów, których odpowiedni dobór może być nie lada wyzwaniem. Sklep fotograficzny E-Trade, przy wyborze wyposażenia studyjnego zapewni Ci fachową pomoc, a wszystkie produkty będziesz mógł sprawdzić i przetestować w naszym sklepie w Warszawie. Oferujemy profesjonalne produkty takie jak statywy studyjne, lampy fotograficzne i żarówki zarówno światło ciągłego jak i błyskowe, lampy pierścieniowe, sprzęt bezcieniowy i drobne akcesoria, które znacząco ułatwiają pracę fotografa. Oferujemy także tła kartonowe i polipropylenowe oraz specjalne zestawy do ich zawieszania.

Niezbędne wyposażenie studia foto - tylko w sklepie E-trade!

Produkty w naszym sklepie pozwalają na kompleksowe wyposażenie studia foto we wszystkie niezbędne produkty i akcesoria. Dobrze wyposażone studio to takie, które przy zmieniających się warunkach podczas sesji wyposażone jest w odpowiedni sprzęt, dzięki czemu fotograf może skupić się na fotografowaniu bez konieczności zastanawiania się w jaki sposób zastąpić brakujące elementy oświetlenia lub w jaki sposób zmodyfikować barwę światła błyskowego. Należy pamiętać, że odpowiedni wybór sprzętu studyjnego uzależniony jest od wielu czynników takich jak wielkość studia, rodzaj zdjęć jakie planujemy robić (portretowe, produktowe), budżet czy indywidualne preferencje i umiejętności fotografa, które zaważą na wyborze danego produktu. Na wyposażeniu niemal każdego studia znajdują się tła fotograficzne w różnych kolorach, softboxy o różnych kształtach i rozmiarach, lampy zarówno błyskowe jak i światła ciągłego, parasolki oraz statywy studyjne. W razie wątpliwości dotyczących parametrów jakiegokolwiek z naszych produktów lub jeśli stoją Państwo przed dylematem w jaki sposób skompletować wyposażenie swojego studia fotograficznego, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, chętnie doradzimy i znajdziemy idealnie dopasowane do Państwa potrzeb rozwiązanie. 

Akcesoria do studia fotograficznego - sprawdź naszą ofertę

Więcej

Wyposażenie studia Jest 108 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 108 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 108 elementów