Producenci

Akcesoria

Akcesoria fotograficzne do studia

Akcesoria do studia fotograficznego to często przedmioty które znacząco mogą podnieść komfort pracy podczas fotografowania. Wszelkiego rodzaju uchwyty, klipsy i mocowania a także futerały studyjne pomagają organizować pracę fotografa. Często niewielkim kosztem można rozwiązać problemy związane z montażem dodatko...

Akcesoria fotograficzne do studia

Akcesoria do studia fotograficznego to często przedmioty które znacząco mogą podnieść komfort pracy podczas fotografowania. Wszelkiego rodzaju uchwyty, klipsy i mocowania a także futerały studyjne pomagają organizować pracę fotografa. Często niewielkim kosztem można rozwiązać problemy związane z montażem dodatkowych akcesoriów czy przechowywaniem posiadanych akcesoriów. Dzięki różnym modelom klipsów można przytrzymać tło fotograficzne na tulei, zamocować dodatkowy uchwyt na lampę czy inny przedmiot potrzebny do wykorzystania w czasie sesji gdy wymagany jest specyficzne miejsce do mocowania i montaż na statywie nie spełni oczekiwań. W przypadku studia fotograficznego warto rozważyć także montaż sufitowego lub ściennego uchwytu ze standardową głowicą 16mm identyczną jak w statywach oświetleniowych. Dzięki temu z łatwością i niskim kosztem można zamontować źródło światła na suficie bez konieczności kupowania ramienia typu boom.

Inne, niezbędne akcesoria fotograficzne

Wśród akcesoriów fotograficznych do studia wyróżnić należy także szeroki wybór bracketów i szyn montażowych, które pozwalają na montaż lampy błyskowej lub kilku lamp wraz z akcesoriami lub modyfikatorami światła. Inne akcesoria do studia fotograficznego to adaptery gwintowe, które pomagają zmienić rozmiar gwintu. Nie trzeba wówczas posiadać dwóch osobnych statywów jeśli mamy akcesoria na gwinty zarówno 1/4 ‘’ i 3/8’’, wystarczy zastosować odpowiednią przejściówkę. Pokrowce studyjne umożliwiają natomiast swobodne przechowywanie i transport akcesoriów takich jak statywy czy parasolki. W pewnym stopniu chronią także przed uszkodzeniami czy zabrudzeniami. Jest to pomocne szczególnie w niewielkich pracowniach lub gdy często wykonujemy sesje poza studiem stacjonarnym i musimy przewozić wyposażenie.

Więcej

Akcesoria Jest 50 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 50 elementów