Katalog

Dostępność
Dedykowane do modelu

Producenci

Dekielki 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 3,00 zł W magazynie

  zestaw dekielków przeznaczonych do ochrony elementów optycznych kamer GoPro HERO 3, w skład zestawu wchodzi ochronny dekielek na szybę obudowy typu skeleton oraz dekielek na obiektyw kamery, pozwalają uchronić obiektyw i szybkę obudowy przed zarysowaniem i ubrudzeniem, wykonane z najwyższej jakości tworzywa, gwarantują trwałość.

  3,00 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  zestaw dekielków przeznaczonych do ochrony elementów optycznych kamer GoPro HERO 3+, 4, w skład zestawu wchodzi dekielek montowany bezpośrednio na obiektyw oraz dekielek montowany na osłonę obiektywu w obudowie ochronnej, pozwalają uchronić obiektyw i szybkę obudowy przed zarysowaniem i ubrudzeniem, wykonane z najwyższej jakości tworzywa, gwarantują...

  5,00 zł
  W magazynie
 • 10,00 zł W magazynie

  zastępuję uszkodzoną klapkę, niezbędna, gdy mocujesz gąbkę wypornościową, kompletna (z uszczelką, ośką do zawiasu i dociskiem neoprenowym) - gotowa do wymiany, wysokiej jakości tworzywo.

  10,00 zł
  W magazynie
 • 19,00 zł W magazynie

  osłona portów USB (micro HDMI, micro SD, mini USB) kamery GoPro HERO  3+, 4, łatwy i szybki montaż, wykonany z najwyższej jakości materiałów.

  19,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów