Producenci

SUFITOWY SYSTEM ZAWIESZANIA LAMP PANTOGRAF Zobacz większe

Sufitowy system zawieszania lamp PANTOGRAF

PANTX4

Nowy produkt

Sufitowy system zawieszania lamp PANTOGRAF

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

3 290,00 zł brutto

Wysyłka w 24h
*w dni robocze
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3 290,00 zł

Więcej informacji

Sufitowy system zawieszania lamp studyjnych na 4 pantografy

 


 
 
 
        
Ideą sufitowego systemu zawieszania lamp jest oszczędność miejsca w studio oraz komfort pracy profesjonalnego fotografa np. przy wykonywaniu zdjęć ludzi, gdzie ważna jest swoboda poruszania się i wolna podłoga. System sufitowy oparty jest o szyny jezdne, po których przesuwają się na specjalnych wózkach poprzeczne ramiona, po ramionach zaś przesuwają się pantografy (również na wózkach). Każdy pantograf wyposażony jest w sprężynę (dzięki której zmiana wysokości lampy odbywa się w łatwy i szybki sposób, a raz ustawiona lampa pantograf pozostaje w wybranej pozycji) oraz końcówkę studyjną 16 mm (pozwalającą na montaż dowolnych lamp błyskowych lub światła stałego, np. tych dostępnych na naszych aukcjach).
Bezpieczeństwo sprzętu zapewniają linki chroniące przed upadkiem lampy, jeżeli te zostały zbyt słabo przymocowane. Przewody lamp umieszczane są w wygodnych uchwytach na pantografie, przez co nie zwisają luzem i nie plączą się w powietrzu lub na podłodze.

System sufitowego mocowania lamp umożliwia pełną kontrolę nad źródłami światła poprzez indywidualne położenie każdej jednostki świetlnej. Jego prosta konstrukcja przeznaczona jest do samodzielnego montażu, istnieje również możliwość łączenia kilku systemów w jeden (np. w dużym studio).

UWAGA!
Możliwy tylko odbiór osobisty


 

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: