Producenci

Wyprzedaż! PROFESJONALNY RIG DO KAMER I DSLR Zobacz większe

Profesjonalny rig do kamer i DSLR

ZR01T+M1+F0

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 009,00 zł brutto

Wysyłka w 24h
*w dni robocze
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 009,00 zł

Więcej informacji

Profesjonalny zestaw do filmowania

kamerami i lustrzankami ZR03T

 

 

RIG + FOLLOW FOCUS + MATTE BOX

Wielofunkcyjny, przenośny RIG DSLR dedykowany do kamer i lustrzanek cyfrowych.


W skład zestawu wchodzą:

Rig:


Popularny standard wałków 15mm umożliwia zaadoptowanie do rigu elementów z systemów innych producentów (follow focus , matte box itp). Jest to niezbędne narzędzie pomocne szczególnie przy realizacji krótkich filmów HD. Modułowa konstrukcja i szeroka gama akcesoriów pozwala na indywidualny dobór oraz modyfikacje elementów zgodnie z potrzebami operatora. Solidna i przemyślana konstrukcja statywu pozwala na komfort w pracy przy filmie i wygodę w transporcie.

 

Rig wykonany jest głównie z wysokiej jakości aluminium. Zastosowane materiały dają gwarancję lekkości, wytrzymałości i niezawodności uchwytu.
Dzięki modyfikacji poszczególnych elementów, możemy uzyskać, wiele różnych form, także dopasowanie steadycamu do naszych potrzeb nie stanowi problemu.

Rig posiada bardzo wygodny uchwyt stabilizujący na ramię gwarantujący redukcję drgań.

 

Follow focus:
 

Follow Focus to niezbędne urządzenie do manualnego ustawiania ostrości w obiektywach kamer i aparatów. Szczególnie przydatne podczas filmowania. Mocowanie do riga jak i obudowa wykonane są z aluminium, główne pokrętło i zębatkę nadawczą wykonano z tworzywa, a najważniejsze zębatki, przekładnie we wnętrzu są metalowe.

Follow focus jest kompatybilny z każdym rodzajem kamer i aparatów, można go także montować z innymi systemami szyn (15 mm średnicy).

Zębaty pierścień znajdujący się w zestawie, pasuje na większość obiektywów i posiada możliwość regulacji obwodu (średnica od 50 do 105 mm).

 

Matte box:


Lekka konstrukcja nie obciąża kamerzysty, a górne i boczne klapy, oraz matowe wnętrze całkowicie pozbywają się odblasków.

Regulowany adjuster umożliwia ustawienie wysokości Matte Boxa w stosunku do zamocowanej na Rigu lustrzance. Średnica otworu na obiektyw to 78mm.

 

     Specyfikacja:

  • waga: 1,5 kg
  • współpracuje z aparatami fotograficznymi oraz kamerami video
  • długość całkowita: ok. 75cm
  • standard rozstawu rurek 60mm, przekroju wałka 15 mm
  • maksymalne obciążenie: 4kg
  • podstawa głowicy posiada gwint 1/4 cala
  • polska gwarancja 12 miesięcy30 innych produktów w tej samej kategorii: