Producenci

FOLLOW FOCUS F1 NA OBIEKTYW Zobacz większe

Follow focus F1 na obiektyw

F1

Nowy produkt

Follow focus F1 na obiektyw

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

359,00 zł brutto

Wysyłka w 24h
*w dni robocze
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 359,00 zł

Więcej informacji

Follow focus - do lepszego ustawiania ostrości model F1http://www.e-trade.com.pl/aukcje/statywy/FF1_01.jpg


Follow Focus to niezbędne urządzenie do manualnego ustawiania ostrości w obiektywach kamer i aparatów. Szczególnie przydatne podczas filmowania

Mocowanie do riga jak i obudowa wykonane są z aluminium, główne pokrętło i zębatkę nadawczą wykonano z tworzywa, a najważniejsze zębatki, przekładnie we wnętrzu są metalowe. Mechanizm, tak jak w drogich modelach, osadzony jest na łożyskach.

Follow focus ma możliwość szybkiej zmiany zębatki nadawczej na drugą stronę. Bardzo przydatna funkcja dla użytkowników, którzy korzystają z obiektywów, gdzie pierścień ustawiania ostrości jest blisko body aparatu. W kilka sekund możemy z powodzeniem przełożyć zębatkę na drugą stronę.

Follow focus jest kompatybilny z każdym rodzajem kamer i aparatów, można go także montować z systemami szyn o rozstawie rurek 60 mm (15 mm średnicy).

Zębaty pierścień znajdujący się w zestawie, pasuje na większość obiektywów i posiada możliwość regulacji obwodu (średnica od 50 do 105 mm). Follow focus jest bardzo lekki. Posiada wskaźnik punktu ostrości.

Standard mocowania dodatkowego whipa to 12*12mm.


http://www.e-trade.com.pl/aukcje/statywy/FF1_02.jpghttp://www.e-trade.com.pl/aukcje/statywy/FF1_03.jpghttp://www.e-trade.com.pl/aukcje/statywy/FF1_04.jpghttp://www.e-trade.com.pl/aukcje/statywy/FF1_06.jpghttp://www.e-trade.com.pl/aukcje/statywy/FF1_05.jpg


waga: 325g
materiał: tworzywo + aluminium
standard mocowania: 15 mm (kompatybilność z rigami z naszej oferty)
zębatka w zestawie (zakres regulacji 50-105mm)
wskaźnik ostrości
polska gwarancja 12 miesięcy


follow focus
polska gwarancja 12 miesięcy 

30 innych produktów w tej samej kategorii: