Zamówienia złożone do 14:00 w dni robocze realizujemy tego samego dnia.

Firma pracuje w godzinach 8:00-17:00 (Pon. -Pią.)

***

Od dnia 10.11.2020 biuro i punkt odbioru zostaje przeniesione na

ul. 11 Listopada 50 Lok 35

Warszawa

Producenci

Komputerowe 

Zamienniki baterii do laptopów

Wiele osób spotkało się z sytuacją, gdy po latach użytkowania bateria laptopa wystarcza na czasem mniej niż 10 minut. Wówczas nasz przenośny komputer bardziej przypomina model stacjonarny. Szczególnie dla starszych modeli koszt zakupu nowej, oryginalnej baterii może być wyższy, niż wartość samego komputera. Dlatego w odpowiedzi na prośby klientów sklep e-trade.com.pl od dawna z powodzeniem oferuje wysokiej jakości zamienniki baterii do laptopów i zasilaczy do większości popularnych na rynku modeli.

Wysokiej jakości zamienniki akumulatorów

Dostępne u nas modele pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców, którzy do produkcji wykorzystują wyłącznie wysokiej jakości ogniwa bateryjne. Nasze akumulatory do laptopów są także wyposażone w zabezpieczenia przed głębokim rozładowaniem lub przeładowaniem. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy wyłącznie dobre jakościowo zamienniki oryginalnych modeli, które są przy tym bardzo atrakcyjne i przystępne cenowo.

Zasilacze do laptopów

Wiemy, że często występują także problemy z zasilaczami. W wyniku intensywnego użytkowania kabel może się złamać a wtyk uszkodzić. Podobnie jak w przypadku baterii, oryginalne zasilacze do laptopów swoją ceną mogą przewyższyć wartość posiadanego laptopa. Dlatego poza akumulatorami oferujemy również szeroki wybór zamienników zasilaczy. Dokładamy wszelkich starań by ułatwić Państwu znalezienie właściwego modelu, dlatego w opisie każdego produktu staraliśmy się umieścić wszystkie popularne modele laptopów, do których przeznaczony jest dany model baterii lub zasilacza.

Jeśli mają Państwo jednak jakiekolwiek wątpliwości czy wybrany produkt będzie na pewno pasował do posiadanego laptopa – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub emailowego, odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 51 elementów