Zamówienia złożone do 14:00 w dni robocze realizujemy tego samego dnia.

Firma pracuje w godzinach 8:00-17:00 (Pon. -Pią.)

***

Od dnia 10.11.2020 biuro i punkt odbioru zostaje przeniesione na

ul. 11 Listopada 50 Lok 35

Warszawa

Producenci

Baterie 

Męczy Cię to, że laptop, który miał służyć długimi godzinami podczas podróży pociągiem, rozładowuje się po zaledwie kilkudziesięciu minutach? A może zwyczajnie bateria już się zestarzała i nie trzyma tak, jak powinna, a do celów prywatnych czy biznesowych potrzebujesz naprawdę skutecznego produktu? Rozumiemy to i wychodzimy Ci naprzeciw. Nasze baterie do laptopów to najwyższa jakość, szybka dostawa (wysyłka w 24h!) i ogniwa wysokiej jakości. Jesteś ciekaw, jakie modele mamy w ofercie? Zapraszamy do zapoznania się z poniższą kategorią.

Baterie do laptopów Warszawa i online

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości baterie do notebooków i nie tylko. Zapewnimy Ci stabilną i długotrwałą pracę oraz najwyższy komfort użytkownika. Zależy Ci na dobrej cenie i najlepszej jakości? Znajdziesz tutaj profesjonalne zamienniki o wysokiej pojemności i bardzo niskiej awaryjności, o różnych rodzajach ogniw, a do tego zabezpieczone przed głębokim rozładowaniem i przeładowaniem. Te wyjątkowe parametry sprawiają, że E-trade jest naprawdę bezkonkurencyjny w swojej dziedzinie. Jeśli Twój laptop odmawia posłuszeństwa, odwiedź nasz sklep i niech wreszcie baterie do laptopów Warszawa przestaną być nieosiągalnym hasłem. Zamów już dziś dokładnie taką baterię, jakiej Ci potrzeba. Jakie modele oferujemy? Nie tylko do laptopów, lecz także do innych urządzeń, a co najważniejsze - dopasowane do swoich potrzeb!

Modele, które u nas znajdziesz

Są bezkonkurencyjne i wyjątkowe. Sprawne i niedrogie. Idealne baterie do notebooków nie istnieją? Sprawdź chociażby te do Acera, Toshiby czy Macbooka - nie ma produktu, którego u nas zabraknie. Oprócz tego znajdziesz tu między innymi modele takie jak bateria AE HP 630 10,8V czy wspomniana wyżej bateria do produktu spod szyldu Steve'a Jobsa - Apple Macbook A1175. A to jeszcze nie wszystko! Zapraszamy również do zapoznania się z naszą kategorią zasilacze do laptopów

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 41 elementów